INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Lori Hoxhës edhe Enca bën të njëjtën kërkesë [FOTO]

Pas Lori Hoxhës edhe Enca bën të njëjtën kërkesë [FOTO]

Publikuar më: 21:59 14-09-2017

Edhe Enca ka një kërkesë…

Diten e djeshme ishte trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha e cila kishte një kërkesë paksa të çuditshme por pas saj edhe këngëtarja e njohur, Enca. Vajzat kërkojnë të kthehen pas në kohë. Mesa kuptohet vajzat kane deshirë të kthehen pas në kohë pasi dëshirojnë verën e nxehtë. Të dyja janë të veshura në bikini dhe shumë seksi. Ishte Lori e para e cila ka postuar një foto në Instagram ku si mbishkrim kishte: “A mund të kthehemi pas?” ndërsa Enca mbishkruan: “Më kthe edhe njëherë në verë”/intv.al/ 

l_e.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00089907646179199
    array(1) { ["section"]=> string(59) "pas-lori-hoxhes-edhe-enca-ben-te-njejten-kerkese-foto-36824" }