INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas lajmeve se do të martohet me Shkëlzenin, Armina Mevlani shtatzënë?! Kjo VIDEO po “i çmend” të gjithë

Pas lajmeve se do të martohet me Shkëlzenin, Armina Mevlani shtatzënë?! Kjo VIDEO po “i çmend” të gjithë

Publikuar më: 21:34 16-04-2018

Ku ka zë, nuk është pa gjë thotë populli...

Blogerja e famshme Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet me të komentuar në Shqipëri. Prej vitesh ata kanë një lidhje të konsoliduar ku bashkëjetojnë dhe janë të fejuar.
E pyetur për hapa të mëtejshme si martesa apo ardhja në jetë e një fëmije, Armina ka dhënë gjithnjë përgjigje mjaft të përgjithshme. E pyetur për hapa të mëtejshme si martesa apo ardhja në jetë e një fëmije, Armina ka dhënë gjithnjë përgjigje mjaft të përgjithshme, ama jo rrallë herë është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, mirëpo kohët e fundit pa patur shumë zëra se ajo dhe Shkëlzeni do të martohen së shpejti.

Pikërisht kjo deklaratë e Arminës ka ardhur menjëherë pas thashetheme se blogerja e njohur është në pritje të ëmbël. Mirëpo nga një video e postuar në Instagram nga regjisorja Vera Grabocka, nëpërmjet të cilës na njeh me të ftuarit që ishin “Në kurthin e Piter Pan” , janë ngritur përsëri dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Në videon në fjalë, regjisorja Grabocka duket teksa i flet blogeres së njohur për qëndrimin në karrige dhe ndonëse videos i mungon audio, duket se Armina është e shqetësuar në lidhje me pjesën e barkut që duket disi më i rrumbullakosur se zakonisht.

Prova @nekurthinepiterpan

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009443998336792
    array(1) { ["section"]=> string(105) "pas-lajmeve-se-do-te-martohet-me-shkelzenin-armina-mevlani-shtatzene-kjo-video-po-i-cmend-te-gjithe-55447" }