INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas komentit epik të Noizyt për

Pas komentit epik të Noizyt për "nusen", Rihannan dhe Enca ka një koment [FOTO]

Publikuar më: 17:24 18-06-2017

“Vajza e keqe”, Rihanna bën për vete edhe këngëtaren seksi, Encën.

Diva e skenave botërore, ka publikuar këngën e saj më të re nën titullin “Wild Thoughts”, në bashkëpunim me Dj Khaled dhe Bryson TIller. Një këngë e cila pritet të jetë HIT i verës 2017, në klipin e së cilës RiRi duket shumë seksi, gjithashtu edhe “e egër”.Jemi mesuar me komentet e Noizyt per këngëtaren nga Barbadosi, pak më parë ai në një koment tek videot e saj, ka komentuar duke e quajtur, ‘nuse’ dhe më pas me një koment epik duke i thënë: ““Ta tregoj unë kur t’vish në shpi”, shkruan intv.al. Por jo vetem ai ka komentuar tek postimet e Rihannas, ish-bashkëpuntorja dhe ish-mikesha e tij Enca ka komentuar tek postimi I saj. Në një video të shkurtër nga kënga të postuar nga Rihanna në Instagram, Enca ka komentuar duke e quajtur: “Mami”. Mesa duket Enca është fanse e “çmendur” e “vajzes së keqe” Ririt./intv.al/

enca_riri_1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011260509490967
    array(1) { ["section"]=> string(80) "pas-komentit-epik-te-noizyt-per-nusen-rihannan-dhe-enca-ka-nje-koment-foto-30328" }