INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas flokëve

Pas flokëve "pink" të Encës edhe moderatorja shqiptare ndryshon "look" [FOTO]

Publikuar më: 16:57 24-08-2017

Duket se flokët “pink” janë trendi i fundit i kësaj vere, pas Encës edhe moderatorja shqiptare ndryshon "look"…

Bëhet fjalë për moderatoren e dashur për publikun, Fatma Methasani. Moderatorja shihet se ka filluar pushimet dhe vendi ideal për këtë verë është Italia. Shihet se edhe moderatorja e emisionit “Fun Day” ka “përqafuar” trendin më të fundit, paruket “pink”. Pak ditë më parë edhe këngëtarja e njohur, Enca u shfaq me flokët “pink”. Ajo habiti të gjithë në fillim me ndryshim në “look”. Vlen të thuhet se vajzat duken shumë stil dhe bukur./intv.al/  

unnamed.jpg

enccc.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00097823143005371
    array(1) { ["section"]=> string(77) "pas-flokeve-pink-te-ences-edhe-moderatorja-shqiptare-ndryshon-look-foto-35277" }