INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Encës, ja kujt iu bënë 1 milion ndjekës në Instagram [FOTO]

Pas Encës, ja kujt iu bënë 1 milion ndjekës në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 15:22 23-12-2017

Deri me tani ishte vetëm Enca, ajo e cila kaloi shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram por një tjetër personazh VIP shqiptar sapo arriti këtë shifër. Dikur së bashkë ishin “Queen dhe King” në jetën reale  tashmë ky titull u përket edhe në Instagram. Pas Encës është Noizy ai që sapo arriti shifrën e 1 milion ndjekësve në Insta. Pas tij në vend të tretë renditet Luana Vjollca me rreth 980 mijë ndjekës, më pas Era me 963K dhe Ledri me 946K ‘followers’. Por sërish kryeson Enca me 1.6 milion ndjekës./intv.al/

zinii.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013527870178223
    array(1) { ["section"]=> string(66) "pas-ences-ja-kujt-iu-bene-1-milion-ndjekes-ne-instagram-foto-45707" }