INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Encës dhe Noizy-t, ja kujt iu bënë 1 milion ndjekës në Instagram [FOTO]

Pas Encës dhe Noizy-t, ja kujt iu bënë 1 milion ndjekës në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 22:32 07-01-2018

Sa vjen dhe fama e artistëve shqiptarë po rritet edhe më shumë…

Deri me tani ishte vetëm Enca dhe reperi, Noizy ata të cilët kaluan shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram por një tjetër personazh VIP shqiptar sapo arriti këtë shifër. Bëhet fjalë për moderatoren seksi, Luana Vjollca. Sapo shkoi 1 milion ndjekës në Insta, Luana publikoi një foto ku shihet mjaft tërheqëse, ku u tregon ndjekësve këtë gjë.Pas saj shihet të jetë Era me 968K, më pas Ledri me 964K ‘followers’. Por sërish kryeson Enca me 1.6 milion ndjekës./intv.al/

 

1 M ?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028140544891357
    array(1) { ["section"]=> string(78) "pas-ences-dhe-noizy-t-ja-kujt-iu-bene-1-milion-ndjekes-ne-instagram-foto-46889" }