INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas akuzave të fansave se e vrau ajo ish të dashurin, Ariana Grande merr vendimin drastik [FOTO]

Pas akuzave të fansave se e vrau ajo ish të dashurin, Ariana Grande merr vendimin drastik [FOTO]

Publikuar më: 13:35 08-09-2018

Mbrëmjen e kaluar 26-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit ishte Malcolm McCormick, ndërroi jetë dhe dyshimet e para për shkakun e vdekjes lidhen me një mbidozë droge. McCormick dikur ka qenë I lidhr me këngëtaren Ariana Grande përgjatë dy viteve të cilët më pas u ndanë. Ndaj, vetëm pak orë pas vdekjes së reperit, Instagram-i i këngëtares u mbush me komente, që akuzonin atë për fatin tragjik të Mac Miller.

“Është çmenduri sepse ti vërtetë e vrare atë” ‘Është faji yt’, shkruante një prej komentuesve.

Kjo e bëri Ariana Granden të hiqte mundësinë për të komentuar në fotot e saj në Instagram, pas vdekjes së ish-të dashurit Mac Miller.

Ariana-Grande-Mac-Miller-billboard-1548-1-768x508.jpg

 

4FDA1B7F00000578-6144551-image-a-35_1536352489065.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076639652252197
    array(1) { ["section"]=> string(99) "pas-akuzave-te-fansave-se-e-vrau-ajo-ish-te-dashurin-ariana-grande-merr-vendimin-drastik-foto-70895" }