INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Parlamenti kthehet në Teatër. Derrkuci, kërriçi e delja ‘japin’ shfaqje! [VIDEO]

Parlamenti kthehet në Teatër. Derrkuci, kërriçi e delja ‘japin’ shfaqje! [VIDEO]

Publikuar më: 15:36 05-07-2018

Lulzim Basha ka hedhur akuzat direkte për Taulant Ballën. Kreu i opozitës Lulzim Basha tha në Kuvend se kreu i grupit socialist Taulant Balla dhe disa deputetë të tjerë socialistë janë përgjuar duke dhënë garanci për transportin e parave të pista me makina Toyota. Kronika ju sjell përballjet më pikante mes shumicës dhe opozitës, ku derrkucët, kërriçët dhe delet e zeza bënë ‘teatër’ në Parlament.
Ndiqni videon:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022580623626709
    array(1) { ["section"]=> string(79) "parlamenti-kthehet-ne-teater-derrkuci-kerrici-e-delja-japin-shfaqje-video-63921" }