INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Paris Hilton dhe modelja e njohur shndërrohen në Kim Kardashian dhe e kanë një arsye [FOTO]

Paris Hilton dhe modelja e njohur shndërrohen në Kim Kardashian dhe e kanë një arsye [FOTO]

Publikuar më: 13:45 01-02-2018

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West e kanë treguar shpesh se janë mjeshtër të marketingut.

Reperi amerikan prej kohësh ka lançuar linjën e tij YEEZY dhe modele kryesore ishte bashkëshortja e tij, 37 vjeçare. Por këtë herë ata kanë menduar një ide më origjinale për të reklamuar linjën e re, YEZZY. Paris Hilton dhe Sierra Skye janë shndërruar në Kim Kardashian duke u paraqitur me look-un e yllit të reality show-t  për të reklamuar YEZZY Season 6.

drytu.png

 

dtutyutyui.png

sdrtr.png

 

y78t79.png

 

Untitled.png

 

yuyiuyi.png

 

tutyuiy.png

tfuyytuiy.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012564897537231
    array(1) { ["section"]=> string(95) "paris-hilton-dhe-modelja-e-njohur-shnderrohen-ne-kim-kardashian-dhe-e-kane-nje-arsye-foto-49099" }