INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Para dhe pas Eurovision!' Nuk do ta besoni ç'ndodhi me Instagram-in e Eleni Foureira! [VIDEO]

'Para dhe pas Eurovision!' Nuk do ta besoni ç'ndodhi me Instagram-in e Eleni Foureira! [VIDEO]

Publikuar më: 19:13 24-05-2018

E habitshme por shumë e vërtetë!

Eurovision ishte një sukses vërtet i madh për shqiptaren që përfaqësoi Qipron dhe bëri namin me këngën “Fuego”. Stafi i emisionit “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani kanë vëzhguar me detaje suksesin e këngëtares shqiptare Eleni Foureira, shumë i kemi folur edhe emisionet më parë, por një detaj tjetër mbase ju nuk e keni ditur. Natën e performancës së parë LIVE, pra në gjysmëfinale, Foureira ka patur vetëm 462 mijë ndjekës (followers), ndërkohë nëse e shohim tani këngëtarja e hit-it FUEGO, që po bën xhiron e botës, ka mbi 635 mijë ndjekës. Epo rreth 200 mijë ‘followers’ më shume nuk janë pak, pra suksesi i saj është vërtet i madh. Ju mund ta shihni edhe videon më poshtë me fakte, kur u fol gjatë emisionit “Fun Day”./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084080696105957
    array(1) { ["section"]=> string(94) "para-dhe-pas-eurovision-nuk-do-ta-besoni-c-ndodhi-me-instagram-in-e-eleni-foureira-video-59492" }