INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Para Bleonës, edhe një tjetër këngëtare shqiptare ka ngrirë vezët [FOTO]

Para Bleonës, edhe një tjetër këngëtare shqiptare ka ngrirë vezët [FOTO]

Publikuar më: 12:39 22-11-2017

Ishte Bleona Qereti ajo që e bëri publik lajmin se do të ngrinte vezët, madje duke e treguar proçesin paraprak edhe me anë të një videoje.

Ky veprim i këngëtares bëri shumë bujë në media, madje ajo edhe u sulmua me komente nga disa ndjekës.

Por para Belonës, edhe një tjetër kënëgtare shqiptare ka ngrirë vezët. Ajo është Rita Ora e cila është shprehur se i ka ngrirë vezët disa vite më parë  pasi  donte të ishte e sigurtë.

“Unë gjithmonë kam dashur të kem një familje të madhe. Kam menduar të ngrij vezët e mia që kur isha 20 vjeç dhe sot jam 26”.

 Ka qenë mjeku i familjes ai që e ka sugjeruar këngëtaren të ngrijë vezët  e saj të shëndetshme që në moshën 20 vjeçare dhe më pas nuk do të shqetësohej më.

“Unë kurrë nuk kam folur publikisht për këtë pjesë dhe shumë mund të çuditen që e kam bërë në moshë kaq të re. Ndoshta mund të dukem e çmendur por thjesht doja të isha e sigurtë.

4696EA4E00000578-0-image-a-60_1511310974966.jpg

466C79E800000578-5106073-Oops_While_all_the_coaches_eventually_turned_their_chairs_for_Ri-a-6_1511312083525.jpg

xftytuyiuyio.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014519691467285
    array(1) { ["section"]=> string(75) "para-bleones-edhe-nje-tjeter-kengetare-shqiptare-ka-ngrire-vezet-foto-42727" }