INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Para bashkëpunimit me Dafina Zeqirin Noizy ka një surprizë për ju! Së shpejti një tjetër bashkëpunim me…[FOTO]

Para bashkëpunimit me Dafina Zeqirin Noizy ka një surprizë për ju! Së shpejti një tjetër bashkëpunim me…[FOTO]

Publikuar më: 17:48 05-10-2018

“Parku i lojërave” në bashkëpunim me reperin Ghali, ishte një sukses i padiskutueshëm për Noizy-n.

Prej kohësh tashmë presim bashkëpunimin e shumë pritur me Dafina Zeqirin, por duket se reperi nuk ka të ndalur me hit e njëpasnjëshme, pasi që tani duket se do të vijë një tjetër sukses prej tij dhe këaj rradhe në bashkëpunim me mikun e tij të ngushtë Lil Koli.

Në një foto të postuar në Instagram, reperi ka pyetur fansat e tij:

"Kom 100 hita, a ta boj Edhe njo?"

Epo nuk ka vend për disuktim, Noizy është një makineri e vërtetë krijimtarie.

noizy.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077428817749023
    array(1) { ["section"]=> string(113) "para-bashkepunimit-me-dafina-zeqirin-noizy-ka-nje-surprize-per-ju-se-shpejti-nje-tjeter-bashkepunim-me-foto-74224" }