INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Paqe më në fund për Justin Bieber, prezanton albumin e ri me përmbajtje fetare[FOTO]

Paqe më në fund për Justin Bieber, prezanton albumin e ri me përmbajtje fetare[FOTO]

Publikuar më: 11:39 27-03-2018

Albumi i pestë i këngëtarit 24-vjeçar pritet që të jetë me motive fetare dhe pikërisht motive të krishtera.

Kjo lidhet me faktin e besimit ashtu siç e ka pranuar publikisht Justin Bieber se ka gjetur paqen në kishën e Hillsong.

Ndryshe nga herët e tjera ky album do të realizohet me motive spiritualizmi dhe besimi.

“Justin është në kërkim të këngëve që reflektojnë këtë periudhë të jetës së tij”, – deklaroi një burim për “The Sun”.

“Ka besuar gjithnjë në Zot, por vitet e fundit është afruar më shumë me kishën, gjë që i ka ndryshuar tërësisht karrierën dhe komplet jetën. Tani ka një pikëpamje krejt ndryshe për jetën”, raporton The Sun.

xsg3.PNG

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00413107872009
    array(1) { ["section"]=> string(88) "paqe-me-ne-fund-per-justin-bieber-prezanton-albumin-e-ri-me-permbajtje-fetare-foto-53766" }