INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Paparazzi!! Adrola Dushi kapet MAT krah për krah me ish-bashkëshortin në Tiranë [FOTO]

Paparazzi!! Adrola Dushi kapet MAT krah për krah me ish-bashkëshortin në Tiranë [FOTO]

Publikuar më: 18:47 31-05-2018

Adrola dhe Adisi ishin një ndër çiftet e preferuar të publikut, por fansa më shumë ka djali i tyre Troi; një fëmijë ‘copy-paste’ Adrola! Tashmë, Troi jeton mes SHBA-së dhe Shqipërisë. Dhe herë herë Dushi ka folur për marrëdhënien që ruan me ish-bashkëshortin pas ndarjes.

“Adisi i ka dokumentat për të lëvizur dhe vjen shumë shpejt andej. Ndërsa Troi vjen shpesh këtej. Mundohem që djalit të mos i mungojë as unë dhe as i ati, prandaj është kjo pjesë që ne lëvizim shumë.”- u shpreh Adrola. Marrëdhënia jonë për aq sa na takon është shumë e mirë, nuk kemi inate dhe e respektojmë njëri-tjetrin.” tregoi ajo në një intervistë pak kohë më parë.

Por ndjekësit e emisionit “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani dhe INTv, na kanë dërguar një foto ku dyshja shihen në Tiranë teksa futen në një lokal bashkë me djalin e tyre, Troin. Fjalët se ish-çifti ruajnë marrëdhënie të mirë dhe korrekte janë të vërteta dhe në foto shihet mirë kjo gjë dhe në na gëzon ky fakt!/intv.al/

9b8dbe6a-1478-4779-892b-82306a674961.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0099508762359619
    array(1) { ["section"]=> string(88) "paparazzi-adrola-dushi-kapet-mat-krah-per-krah-me-ish-bashkeshortin-ne-tirane-foto-60266" }