INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Panuçi refuzon të flasë për media-t, Ilda Bejleri, Astrit Hafizi dhe Ylli Aga e cilësojnë poshtëruese dhe arrogante sjelljen e tij

Panuçi refuzon të flasë për media-t, Ilda Bejleri, Astrit Hafizi dhe Ylli Aga e cilësojnë poshtëruese dhe arrogante sjelljen e tij

Publikuar më: 13:06 11-10-2018

Dje, trajneri kombëtares pasi ka mbaruar ndeshjen po pritej nga gazetarët për të dhënë komentet e tij mbi ndeshjen. Ai nuk ka pranuar të japë një prononcim dhe i ka shmangur ata. Kjo ka sjellë reagimin e opinionit publik dhe disa prej ekspertëve të fushës.

E para, që ka reaguar është Ilda Bejleri, e cila cilësuar arrogante dhe jo korrekte sjelljen e trajnerit.

Më pas, trajneri Astrit Hafizi ka dhënë komentin e tij duke thënë se ky është një nënvlerësim ndaj Shqipërisë dhe shqipëtarëve, ndërsa Ylli Aga u shpreh se trajneri shfaqet në stilin e Jose Mourinho, bën ironikun dhe ngre aludime, që për të është një braktisje përgjegjësish dhe mungesë kulture nga ana e trajnerit.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080740451812744
    array(1) { ["section"]=> string(134) "panuci-refuzon-te-flase-per-media-t-ilda-bejleri-astrit-hafizi-dhe-ylli-aga-e-cilesojne-poshteruese-dhe-arrogante-sjelljen-e-tij-74855" }