INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Panuçi përzgjedh formacionin ndaj Turqisë

Panuçi përzgjedh formacionin ndaj Turqisë

Publikuar më: 13:28 13-11-2017

Mësohet se cila do jetë strategjia që trajneri i kombëtares kristian Panuçi do përdorë ndaj Turqisë.

Loja e kuqezinjve do jetë e bazuar në sulme ku titullar do jetë Sabien Lliaj dhe kapiten Etrit Berishën. Ndërsa skema pritet të jetë 4-3-3.

Përballja midis ekipeve do zhvillohet ditën e sotme ne orën 18.30 në Antalia.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013480186462402
    array(1) { ["section"]=> string(47) "panuci-perzgjedh-formacionin-ndaj-turqise-41783" }