INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Panucci thotë se ka 3 mesfushorë të mëdhenj, shikoni kush janë ata

Panucci thotë se ka 3 mesfushorë të mëdhenj, shikoni kush janë ata

Publikuar më: 10:10 10-10-2017

Panucci flet për herë të parë pas ndeshjes me Italinë kam 3 mesfushorë të mëdhenj, do bëjmë gjëra të mëdha.

Trajneri i kombëtares kuqezi veçoi emrat e tre mesfushorëve: Basha, Abrashi dhe Kukeli ndërsa shprehu besim se kjo skuadër do bëjë gjëra të mëdha në të ardhmen, shkruan newsbomb.

 “Duhen të kenë respekt për Shqipërinë. Të gjithë duhet të kenë konsideratë për këtë shtet. Ndeshjet e fundit tregojnë qartë se jemi ekip i madh. Me këto të dhëna që kemi, të tjerët na kanë frikë. Trajneri spanjoll më tha se ishim të vështirë në fushë, të njëjtën gjë dhe Ventura. Nuk dua të them më shumë. Dje treguam nerv në lojë, kjo më bëri të ndihem mirë. Nuk mund të më thoni që në ndeshjen me Italinë nuk bëmë gjë. Në 20 metrat e fundit duhet të jemi më agresiv. Basha, Abrashi, Kukeli në mesfushë janë të mëdhenj. Kam besim që do bëjmë gjëra ta mëdha”, tha Panucci.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00410985946655
    array(1) { ["section"]=> string(71) "panucci-thote-se-ka-3-mesfushore-te-medhenj-shikoni-kush-jane-ata-38543" }