INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pamje e rrallë: Era Istrefi shfaqet pa tualet! A ju pëlqen kështu? [FOTO]

Pamje e rrallë: Era Istrefi shfaqet pa tualet! A ju pëlqen kështu? [FOTO]

Publikuar më: 09:34 30-08-2017

Jemi mësuar që ta shohim gjithmonë me ngjyra shkëlqyese, veçanërisht në klipin e saj të fundit “Redrum”.

Por edhe në postimet e ndryshme nëpër rrjetet sociale, rrallëherë na ndodh që të shohim një imazh të pakuruar të Erës. Kështu, postimi i saj i fundit, ku shfaqet me një look shumë minimalist na jep një pamje tjetër të autores së shumë hiteve. Dhe duhet thënë që Era na pëlqen shumë më shumë kështu, pasi theksi vihet më shumë tek tiparet e saj, se sa tek ngjyra verbuese e tualetit. Shpresojmë që të jetë fillimi i një look-u të ri për vajzën që çmendi botën nën ritmet e “Bonbon”.

eraacqua.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028159618377686
    array(1) { ["section"]=> string(74) "pamje-e-rralle-era-istrefi-shfaqet-pa-tualet-a-ju-pelqen-keshtu-foto-35667" }