INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pak pasi nxorri thithkën, kopja bombastike e Kylie Jenner i hoqi plotësisht mbathjet! [FOTO+18]

Pak pasi nxorri thithkën, kopja bombastike e Kylie Jenner i hoqi plotësisht mbathjet! [FOTO+18]

Publikuar më: 15:04 23-06-2017

Nëse deri pak më parë po flisnim për një pjesë paksa delikate të dalë jashtë, tani nuk kemi më çfarë të themi.

Sepse me këtë pozë pjesa “paksa” dhe “delikate” e ka humbur plotësisht kuptimin e një zbulimi të vogël. Tashmë Demi Rose, për të cilin themi pa më të voglin dyshim se është kopja e Kylie vetëm se më e mirë, i ka zbuluar plotësisht armët e saj të forta. Në përpjekje për të thyer internetin, bukuroshja 22 vjeçare duket ekzaktësisht si një motër më e vogël e Kim, me pozën ikonike ku i ka hequr plotësisht mbathjet. Dhe çfarë mund të thuhet më shumë për këtë foto...

demirose.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034248828887939
    array(1) { ["section"]=> string(97) "pak-pasi-nxorri-thithken-kopja-bombastike-e-kylie-jenner-i-hoqi-plotesisht-mbathjet-foto-18-30749" }