INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PABLO ESCOBAR: EL PATRON DEL MAL

PABLO ESCOBAR: EL PATRON DEL MAL

Publikuar më: 18:41 27-09-2017


Një burrë i cili me pasurinë dhe pushtetin e tij u bë një nga lordët më të pushtetshëm të drogës në histori. Shumë është thënë për të. Kemi dëgjuar se ishte një njeri i admiruar nga shumë por i urryer nga shumë të tjerë. Të gjithë e dimë se çfarë ka bërë, por askush nga ne nuk e di se si derimë tani. Ky është Pablo Eskobar, padroni i së keqes.

Më shumë në këtë kategori: « NJË KAT MË LART
BATES MOTEL »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096361637115479
    array(1) { ["section"]=> string(37) "pablo-escobar-el-patron-del-mal-37614" }