INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Mos vallë shtatzënia e Loredanës u konfirmua në klipin e saj të ri me Mozzik? [FOTO]

Pa prisni pak! Mos vallë shtatzënia e Loredanës u konfirmua në klipin e saj të ri me Mozzik? [FOTO]

Publikuar më: 21:48 14-09-2018

Loredana dhe Mozzik janë një ndër çiftet e shoë bizz-it më të komentuar. Ditën e sotme ata kanë publikuar me videoklip këngën e tyre të parë së bashku. “Bonnie and Clydee”. Kënga është kryesisht në gjuhën gjermane ndërsa në shqip ka shumë pak.

Prej disa kohësh po flitet se Loredana dhe Mozzik shumë shpejt do të bëhen prindër, por nuk ka pasur ende një konfirmim prej tyre. Mirëpo në videoklip duket qartë se Loredana është më e rrumbullakosur se zakonisht. Megjithëse arrijmë të dallojmë shumë pak format e saj, pasi shfaqet e veshur me të gjera.

DANAAA.jpg

DEN.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007951021194458
    array(1) { ["section"]=> string(101) "pa-prisni-pak-mos-valle-shtatzenia-e-loredanes-u-konfirmua-ne-klipin-e-saj-te-ri-me-mozzik-foto-71747" }