INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Jonida Maliqi i ka hutuar të gjithë, poston foton TOPLESS para pasqyrës? Shikojeni këtu [FOTO]

Pa prisni pak! Jonida Maliqi i ka hutuar të gjithë, poston foton TOPLESS para pasqyrës? Shikojeni këtu [FOTO]

Publikuar më: 18:55 05-09-2018

Jonida Maliqi është një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar dhe mund të cilësohet pa pikën e dyshimit një nga ato personazhe që eksperimenton më së shumti me pamjen e saj. Dhe si për çudi të të gjithëve çdo look i ri i shkon për shtat mrekullisht. Por ditën e sotme i ka befasuar ndjekësit e saj të shumtë në Instagram teksa ka publikuar sot një foto të një femre që shfaqet “topless”, dhe duket identike si ajo.

“Kush është ajo”, i pyet Jonida ndjekësit e saj, ndërsa vajza e publikuar në Instastory ngjan fiks si Jonida.

shje.jpg

 

Shumë ndjekës menduan se është Jonida, por ajo ka shuar çdo dyshim duke treguar emrin e vërtetë të kësaj femre që ngjan shumë me të dhe është pikërisht kjo që ka etiketuar në foto.

nida.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079581737518311
    array(1) { ["section"]=> string(110) "pa-prisni-pak-jonida-maliqi-i-ka-hutuar-te-gjithe-poston-foton-topless-para-pasqyres-shikojeni-ketu-foto-70541" }