INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Oriola vjen ndryshe dhe ju nuk do ta njihni, por shihni si TALLET Noizy me të para të gjithëve [FOTO]

Oriola vjen ndryshe dhe ju nuk do ta njihni, por shihni si TALLET Noizy me të para të gjithëve [FOTO]

Publikuar më: 20:24 16-04-2018

Oriola Marashi dhe Noizy shpesh herë i bëjnë njëri-tjetrit komente mjaft pikante. Nëse bëni një ‘xhiro’ në Instagram-in e Oriolës do shohni se në të shumtat e fotove te saj ka komente pikante ku herë herë e fëlliq para të gjithëve.

Modelen shqiptare shpesh herë e shohim pa make-up por së fundmi na habiti me fotot e reja. Transformimi është i dukshëm por çka mori vëmendje sërish është komenti i Noizy-t. Sërish e ‘turpëron’ para të gjithëve.

“Balli jot si shpull”, shkruan reperi pak minuta pas postimit të Oriolës dhe kështu filluan të gjithë të qeshin me batutën e Zinizin./intv.al/

a094ab4f-155c-4bc0-a92f-63088dfed6a9.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008030891418457
    array(1) { ["section"]=> string(104) "oriola-vjen-ndryshe-dhe-ju-nuk-do-ta-njihni-por-shihni-si-tallet-noizy-me-te-para-te-gjitheve-foto-55441" }