INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ora 3 e mëngjesit e gjen Dua Lipa-n të pirë dhe duke i bërë tatuazh shokut këtë emër shqiptar [FOTO]

Ora 3 e mëngjesit e gjen Dua Lipa-n të pirë dhe duke i bërë tatuazh shokut këtë emër shqiptar [FOTO]

Publikuar më: 21:26 26-04-2018

Të dehesh dhe të bëhesh 'tapë nga alkooli' nga VIP-at tanë shqiptare duket ende të jetë tabu, por si duket një prej tyre nuk e ka fare problem ta tregojë këtë gjë. Bëhet fjalë për Dua Lipa-n, e cila me anë të nje postimi në Instagram na tregoi sesi kishte kaluar mbrëmjen e kaluar.
E ndodhur mes miqsh Dua na tregon sesi ishin dehur dhe një ndër çmenduritë që kishte bërë gjatë mbrëmjes ishte tatuazhi qe i beri mikut te saj. Ajo vendosi t’I shkruajë një emër shqiptare pikërisht emrin e saj, “Dua” dhe tatuazhi u bë në këmbën e mikut të saj nga vetë ajo. Rezultati? Ua tregon Dua në postimin më poshtë./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025568008422852
    array(1) { ["section"]=> string(104) "ora-3-e-mengjesit-e-gjen-dua-lipa-n-te-pire-dhe-duke-i-bere-tatuazh-shokut-kete-emer-shqiptar-foto-56492" }