INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ora 3:00 e mëngjesit për Encën është një makth i vërtetë sepse... [FOTO]

Ora 3:00 e mëngjesit për Encën është një makth i vërtetë sepse... [FOTO]

Publikuar më: 09:22 12-04-2018

Nëse për të tjerët është puna ajo që i detyron artistët të rrinë zgjuar deri në orët e vona të natës, për Encën, nuk është kjo arsyeja e vetme.

Gjatë kësaj ore këngëtaren si duket nuk e lënë rehat kujtimet pasi nisin t’i mungojnë persona. ‘Kur qëndron zgjuar deri në 3:00 të mëngjesit dhe nisin të të mungojnë personat e gabuar’, shkruan Enca pa zbuluar emra. Ju keni ndonjë ide kush mund t’i mungojë këngëtares? /intv.al/

30546614_10213663093524934_127804302_o.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0050439834594727
    array(1) { ["section"]=> string(73) "ora-3-00-e-mengjesit-per-encen-eshte-nje-makth-i-vertete-sepse-foto-54960" }