INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Opps! Enca bëhet njerka e fanses së saj? [FOTO]

Opps! Enca bëhet njerka e fanses së saj? [FOTO]

Publikuar më: 11:29 13-11-2017

Ajo është vajza e çudive. Jo rralllëherë deklaratat që bën, shkaktojnë zhurmë.

Dhe e tillë ishte edhe ajo e fundit. Enca ka postuar në Snapchat foton e një mashkulli në sfond i cili si duket ka bërë për vete menjëherë zemrën e këngëtares. Ajo ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj për të kontaktuar me djalin në fjalë. “Kush e njeh ju lutem t’i thotë të më shkruajë”, thotë ajo.  

Por ndërkohë është surprizuar teksa një fanse i ka shkruar se ai ishtë babai i saj.

58138-640-0-5a085e67aae83.png

‘Më lejo të jem mami yt atëherë”, ka qenë përgjigja e Encës e cila me shaka ka pranuar të jetë njërka e fanses. 

 

58137-640-0-5a085e67a973d.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033349990844727
    array(1) { ["section"]=> string(49) "opps-enca-behet-njerka-e-fanses-se-saj-foto-41774" }