INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Opozita përplaset fizikisht me gardën

Opozita përplaset fizikisht me gardën

Publikuar më: 11:48 18-12-2017

Pas vendimit që çështja për kryeprokurorin të vijonte opozita është ngritur më këmbë drejt foltores, por s’ja kanë dalë dot ta bllokojnë, pasi ka ndërhyrë garda. Mësohet se opozitarët janë përplasur dhe fizikisht me punonjësit e gardës, ku mes tyre dhe vetë Basha. Kjo situatë e rëndë ka detyruar Kreun e Kuvendit të ndërpresë sërisht seancën.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00093293190002441
    array(1) { ["section"]=> string(43) "opozita-perplaset-fizikisht-me-garden-45177" }