INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Oops! Kopja bombastike e Kylie Jenner bëhet viktimë e rrobabanjove, i rrëshket...thithka! [FOTO]

Oops! Kopja bombastike e Kylie Jenner bëhet viktimë e rrobabanjove, i rrëshket...thithka! [FOTO]

Publikuar më: 13:14 23-06-2017

Ajo është e njohur jo vetëm për format e saj fantastike, por edhe për ngjashmërinë e madhe që ka me mbretëreshën e Snapchat, Kylie Jenner.

Jo më kot kur u nda për herë të parë Tyga nga ajo, sytë i kthehu menjëherë nga Demi Rose, si për të harruar bukuroshen 19 vjeçare me një kopje të saj. Dhe tashmë Demi Rose është një sensacion më vete, edhe kur emri i saj nuk bashkangjitet me atë të Kylie, pasi në çdo shfaqje publike duket përvëluese. Këtë herë bukuroshja 22 vjeçare pozoi me bikini, por jo çdo gjë shkoi ashtu siç duhet. Kjo pasi u tradhëtua nga rrobabanjot e saj dhe thithka u bë pjesërisht e dukshme, mjaftueshëm sa për të tërbuar fansat. 

demii1.jpg

demii2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022399425506592
    array(1) { ["section"]=> string(95) "oops-kopja-bombastike-e-kylie-jenner-behet-viktime-e-rrobabanjove-i-rreshket-thithka-foto-30739" }