INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ok, STOP! Është Era Istrefi apo bashkëpunon me Rihanna-n? Kjo VIDEO e këngës së re po i ‘çmend’ të gjithë

Ok, STOP! Është Era Istrefi apo bashkëpunon me Rihanna-n? Kjo VIDEO e këngës së re po i ‘çmend’ të gjithë

Publikuar më: 20:30 21-03-2018

Ritëm dhe padiskutim HIT si ‘Bonbon’, fansat e Rihanna-s me siguri do bëjnë namin

Era Istrefi ka postuar një video në Instagram ku na tregon se shumë shpejt vjen kënga e saj më e re. Në videon e Istrefit dëgjohet qartë se zëri i saj ka një ngjashmëri të madhe me zërin e Rihannës, shkruan intv.al. Duket se shumë shpejt edhe kënga e re që do titullohet “Origami” duhet të ketë padiskutim të njëjtin sukses si kënga “Bon Bon”, ku ishin fansat e Rihanna-s ata që e bënë këtë këngë virale dhe më pas vijoi suksesi i madh. Edhe pse jo në bashkëpunim me yllin botëror, Riri, kënga e re do të jetë në bashkepunim me një DJ./intv.al/

 

Who’s ready for new single “Origami” ❔

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070860385894775
    array(1) { ["section"]=> string(106) "ok-stop-eshte-era-istrefi-apo-bashkepunon-me-rihanna-n-kjo-video-e-kenges-se-re-po-i-cmend-te-gjithe-53379" }