INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS

"O hajdut’, “o drogaxhi" të rinjtë shkodran e presin Ramën me protesta, ja si regaon ai [VIDEO]

Publikuar më: 13:48 09-12-2017

Kryeministri ka vizituar ditën e sotme qytetin e Shkodrës, por është pritur nga të rinjtë me protestë.

E teksa po futej brenda në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Territorit, të rinjtë e kanë pritur me pankarta dhe duke thërritur “Rama ik”, ‘o hajdut’, “o drogaxhi”.

Reagimi i vetëm që ka bërë Rama është ngritja e dy gishtave lartë.

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014469623565674
    array(1) { ["section"]=> string(93) "o-hajdut-o-drogaxhi-te-rinjte-shkodran-e-presin-ramen-me-protesta-ja-si-regaon-ai-video-44404" }