INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! U tha se i mori 'vëlla' Albin, tani Alba Hoxha HABIT me veprimin që bën për Klaudia Pepën! [FOTO]

Nuk pritej! U tha se i mori 'vëlla' Albin, tani Alba Hoxha HABIT me veprimin që bën për Klaudia Pepën! [FOTO]

Publikuar më: 22:45 11-02-2019

Balerina e njohur Alba Hoxha, e cila së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes për një lidhje të mundshme me koreografin Albi Nako, ka habitur fansat me postimin e saj të fundit.

Pavarësisht se ata janë fotografuar shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit, dyshja i ka mohuar gjithmonë lajmet se janë një çift.

Por përveç lidhjes me Albin, vëmendje mori edhe marrëdhënia mes Albës dhe ish-bashkëshortes së koreografit, balerinës Klaudia Pepa. Kjo e fundit në një intervistë pak kohë më parë zbuloi se gjatë periudhës së “Kënga Magjike” ishte takuar me të dy.

E marrëdhënien e mirë mes vajzave e zbuloi edhe Alba me një postim që ka bërë në “Instastory”.

Ajo ka publikuar videon e fundit të Klaudias të titulluar ‘U’, duke shprehur kështu mbështetjen për balerinën e famshme tashmë edhe në Itali.

2bf3c504-271b-457c-93fd-dbf2795a530a.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.016937017440796
    array(1) { ["section"]=> string(108) "nuk-pritej-u-tha-se-i-mori-vella-albin-tani-alba-hoxha-habit-me-veprimin-qe-ben-per-klaudia-pepen-foto-86748" }