INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Kaq e patën, ndahen Rihanna dhe miliarderi arab? Zbulojeni tani [FOTO]

Nuk pritej! Kaq e patën, ndahen Rihanna dhe miliarderi arab? Zbulojeni tani [FOTO]

Publikuar më: 20:16 01-06-2018

Drake “fërkon duart”?! 

Ajo është një nga femrat më me ndikim në botë dhe çdokush do donte ta kishte të dashur. Rihanna njihet për lidhjet e saj me emra shumë të njohur, por së fundmi ajo ka qenë në një romancë me miliarderin arab, Hassan Jameel. Mirëpo siç bëhet me dije nga “MediaTakeOut”, Rihanna i ka dhënë fund me të.

Është këngëtarja nga Barbadosi ajo që ka vendosur të ndahet sipas një burimi për këtë media. Arsyeja? “Ajo u lodh nga ai, RiRi lodhet shpejt nga meshkujt”, u shpreh i njëjti burim i afërt me çiftin. Ai theksoi gjithashtu se miliarderi saudit nuk po e përjeton mirë këtë ndarje.

Mos u mërzit Hassan, nuk është hera e parë që Rihanna thyen zemrat e meshkujve.

gasa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011068105697632
    array(1) { ["section"]=> string(83) "nuk-pritej-kaq-e-paten-ndahen-rihanna-dhe-miliarderi-arab-zbulojeni-tani-foto-60393" }