INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk priste dot më! Ylli me famë botërore sapo na zbuloi këngën në bashkëpunim me Ledri Vulën! E shijoni këtu! [VIDEO]

Nuk priste dot më! Ylli me famë botërore sapo na zbuloi këngën në bashkëpunim me Ledri Vulën! E shijoni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 23:01 10-09-2018

Të dy ata janë ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe sigurisht ndër të preferuarit tanë, njëri me një karrierë të suksesshme ndërkombëtare dhe tjetri një prej reperëve më të dashur në vend.

Dhe duket se së shpejti do të vijnë me një super bashkëpunim.

Në Instagramin e tij, Gashi ka postuar një foto, me të cilën na ka zbuluar projektin e tij më të fundit muzikor në bashkëpunim me Ledrin.

Gashi ka treguar se “Tha’s mine’ është kënga e radhës që ai do të publikojë, ndërsa tani po shijon suksesin e bashkëpunimit të “Creep on me” me French Montana dhe Dj Snake.

Ndërkohë ju mund të dëgjoni një pjesë nga kënga e dyshes dhe duket mjaft premtuese!/intv.al/

 

View this post on Instagram

“That’s Mine” NEXT!!! ??

A post shared by GASHi (@gashi) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0041601657867432
    array(1) { ["section"]=> string(118) "nuk-priste-dot-me-ylli-me-fame-boterore-sapo-na-zbuloi-kengen-ne-bashkepunim-me-ledri-vulen-e-shijoni-ketu-video-71231" }