INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk kishte si të mungonte dhe urimi i Nora Istrefit për motrën e saj, Erën [FOTO]

Nuk kishte si të mungonte dhe urimi i Nora Istrefit për motrën e saj, Erën [FOTO]

Publikuar më: 17:04 04-07-2017

Në ditëlindjen e Era Istrefit, nuk kishte si të mungonte edhe një urim nga motra e saj Nora.

Ato janë këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Janë seksi dhe të talentuara. Era sot feston ditëlindjen e saj dhe mbushi 23 vjeç. Dhe Nora pak më parë në profilin e saj në Instagram ka postuar një foto të Erës ku krahas saj mbishkruan disa fjalë urimi dhe shumë të veçanta për motrën e saj, duke i uruar ditëlindjen.

“Urime ditëlindja motra ime e vogël. Ndihem e bukuar te jetoj jetën afër teje. E meriton gjithë lumturinë e botës. Të dua", mbishkruan Nora krahas fotos./intv.al/

WhatsApp_Image_2017-07-04_at_18.05.02.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010418891906738
    array(1) { ["section"]=> string(84) "nuk-kishte-si-te-mungonte-dhe-urimi-i-nora-istrefit-per-motren-e-saj-eren-foto-31684" }