INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ju ka pëlqyer me ''LOOK-un'', po ''TAPË” e keni parë ndonjëherë? Shikojeni këtu, Luana çudit me pamjen e saj! [FOTO]

Nuk ju ka pëlqyer me ''LOOK-un'', po ''TAPË” e keni parë ndonjëherë? Shikojeni këtu, Luana çudit me pamjen e saj! [FOTO]

Publikuar më: 21:53 29-06-2018

Edhe ju kështu dukeni kur pini shumë, ju duket në rregull Luana?! 

Ajo është një nga moderatoret më të mira shqiptare dhe padiskutim një nga femrat më seksi të ekranit shqiptar. Luana është shumë aktive në rrjetet sociale ku qëndron në kontakt me fansat e saj të shumtë, të cilëve u dhuron foto të ndryshme nga përditëshmëria por edhe nga projektet e saj.

Së fundmi ajo ka kthyer në “trend” një model flokësh të kapura lart dhe të lëshuara të cilin Luana e ka quajtur “LV” së fundmi. Ajo ka publikuar një foto ku duket shumë seksi e veshur me një fustan ngjyrë leopard në të cilin shkruan: “Modeli i flokëve LV i krijuar personalisht nga unë”.

lun.png

 

Siç duket Luana paska qenë në një darkë dhe si fundjavë nuk është kursyer me gotat e alkoolit. Ajo na ka treguar me anë të një fotoje në instastory se si duket pasi ka pirë shumë verë dhe nga pamja e saj ne po e besojmë totalisht.

milan.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007810115814209
    array(1) { ["section"]=> string(113) "nuk-ju-ka-pelqyer-me-look-un-po-tape-e-keni-pare-ndonjehere-shikojeni-ketu-luana-cudit-me-pamjen-e-saj-foto-63251" }