INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Nuk je 20 vjeç që të rregullosh by**ët!' Xhemi Shehu i kthehet keq komentuesit: 'Do të ma shohësh edhe...' [FOTO]

'Nuk je 20 vjeç që të rregullosh by**ët!' Xhemi Shehu i kthehet keq komentuesit: 'Do të ma shohësh edhe...' [FOTO]

Publikuar më: 20:27 08-09-2019

Xhemi Shehu është një nga personazhet më të dashura të ekranit shqiptar, e cila ka rreth vetes një numër shumë të madh fansash.

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu është një prej perësonazheve të ekarnit shqiptar që pëlqehet shumë.

Edhe në rrjetet sociale, Xhemi ndiqet dhe komentohet shumë.

Në një nga fotot e fundit të postuara në Instagram, ku shfaqet në palestër, një ndjekës i shkruan: “Ooooo Xhemi nuk je 20 vjeç të rregullosh b*thët, mosha bën te vetën s’bëhet gjë me zor, qetësohu se je mirë për moshën që ke”.

Sigurisht që moderatorja nuk e ka lënë me kaq, dhe i ka kthyer përgjigje komentuesit: “Problemi jot që mendon se në palestër shkohet për te rregulluar b*thën prandaj po të përgatis që këtë pozë mund të shohësh edhe kur të shkoj 60!”

vgserv.gif

evev.gif

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010385036468506
    array(1) { ["section"]=> string(109) "nuk-je-20-vjec-qe-te-rregullosh-by-et-xhemi-shehu-i-kthehet-keq-komentuesit-do-te-ma-shohesh-edhe-foto-101891" }