INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk janë ndarë! Me Kejsin në studion e ‘Fun Day’, Stresi tregon planet për martesë: 'Do jetë dasmë tradicionale, 100% shqiptare!' [VIDEO]

Nuk janë ndarë! Me Kejsin në studion e ‘Fun Day’, Stresi tregon planet për martesë: 'Do jetë dasmë tradicionale, 100% shqiptare!' [VIDEO]

Publikuar më: 13:52 20-05-2018

I ftuar në emisionin ‘Fun Day’ me moderatore Fatma Methasani ka qenë reperi i famshëm, Stresi. Ai foli rreth projektit më të fundit ‘GTA’ si dhe atyre të ardhshme, por nuk kishte si të mos fliste edhe për dashurinë e tij te madhe që ekziston mes tij dhe partneres.

Edhe pse në ‘Fun Day’ ai i mohoi fjalët se ka një krize në lidhjen e tij dhe bukuroshen Kejsi, ditën e djeshme në media u përfol se çifti nuk kanë marrëdhënie të mirë.

Mirëpo këto janë thjesht thashetheme dhe ata janë më të lumtur se kurrë, të tillë u shfaqën edhe në ambientet e IN Tv, pasi Kejsi ishte e pranishme edhe në studio. Me praninë e saj në emision por jo para kamerave, Fatma ka pyetur dyshen për planet për dasmë se deri ku janë.

"A keni plane për dasem, meqenëse ju kam të dyve këtu?", pyet Fatma çiftin.

"Normalisht që po, s'mund ta lemë gjithë këtë gje, pa një dasmë", u shpreh Stresi, madje ai i bëri ftesë për dasmen publikisht moderatores Fatma Methasani.

"Duhet të jenë të gjithe të kënaqur dhe të jetë një dasmë tamam tradicionale, 100% shqiptare!”. Për detajet e dasmës dhe marrëdhënien e veçante mes Stresit dhe Kejsit e zbuloni në intervistën e tij me poshtë./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031700134277344
    array(1) { ["section"]=> string(131) "nuk-jane-ndare-me-kejsin-ne-studion-e-fun-day-stresi-tregon-planet-per-martese-do-jete-dasme-tradicionale-100-shqiptare-video-58970" }