INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk i la njëherë këto! Noizy publikon videon nga makina luksoze, Ermal Mamaqi e tall keq fare, reperi habit me veprimin e tij [FOTO]

Nuk i la njëherë këto! Noizy publikon videon nga makina luksoze, Ermal Mamaqi e tall keq fare, reperi habit me veprimin e tij [FOTO]

Publikuar më: 19:53 27-04-2018

Noizy mund të bëjë jetë luksoze, por Ermali se ka ndërmend ta lërë rehat!

Ai është një nga reperat më të suksesshëm në vendin tonë dhe shpesh herë komentohet për jetën luksoze që bën. E shohim gjatë gjithë kohës me makina të shtrenjta, të cilave tashmë u ka vendosur edhe emra. Së fundmi ka postuar një video ku shfaqet brenda një makine luksoze duke pirë shampanjë me miqtë e tij, ndërkohë që po udhëtonin drejt Greqisë ku do mbajë disa koncerte.

Në këtë postim Noizy ka shkruar: "Paret pikojnë nga qielli sikur 1 flutur." Mirëpo nuk kishte si të mungonte komenti i Ermal Mamaqit, i cili në kuadër të shakasë i thotë:

"Sa kot, gjithë kjo makinë pa kamarier."

zinjeadw.jpg

 

Por më pas Noizy e ka fshirë postimin, për arsye që nuk i dimë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001054048538208
    array(1) { ["section"]=> string(133) "nuk-i-la-njehere-keto-noizy-publikon-videon-nga-makina-luksoze-ermal-mamaqi-e-tall-keq-fare-reperi-habit-me-veprimin-e-tij-foto-56575" }