INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk e kishit menduar por ja çfarë i bëri bashkë Edi Ramën dhe Era Istrefin? [FOTO]

Nuk e kishit menduar por ja çfarë i bëri bashkë Edi Ramën dhe Era Istrefin? [FOTO]

Publikuar më: 15:38 04-07-2017

Çfarë i bëri bashkë kryeministrin e Shqipërisë dhe këngëtarja e super hitit botëror, “Bon Bon”?!

Bëhet fjalë për ndryshim prefiksi, sot kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe këngëtarja e super hitit botëror “Bon Bon”, Era Istrefi festojnë ditëlindjen. Dhe përveçse janë ndër emrat më të përfolur në vend ata kanë edhe këtë të përbashkët. Por sa vjet mbushën ata?  

Kryeministri Rama lindi në datën 4 korrik 1964 dhe sot mbush 53 vjet ndersa fenomeni Era Istrefi lindi gjithashtu në datën 4 korrik 1994 dhe mbushi plot 23 vjeç. Plot 30 vite diference mes tyre, shkruan intv.al

Era Istrefi e uroi veten duke festuar me një shishe shampanjë “Dom Perignon” dhe nëpërmjet këtij postimi uroi veten duke thënë: “Happy B-Day to me”, ndërsa kryeministri e nisi ditën duke vazhduar ritualin e tij të përditshëm duke u thënë “mirëmëngjes” shqiptarëve, dhe duke i uruar një ditë të mbarë në rrjetin e tij social Facebook me foto të ndryshme nga vendet e Shqipërisë./intv.al/

19755867_10209492365295449_136273698_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013549327850342
    array(1) { ["section"]=> string(84) "nuk-e-kishit-menduar-por-ja-cfare-i-ben-bashke-edi-ramen-dhe-era-istrefin-foto-31671" }