INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk e keni idenë ku ka vendosur ta festojë ditëlindjen Rita Ora [FOTO/VIDEO]

Nuk e keni idenë ku ka vendosur ta festojë ditëlindjen Rita Ora [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 12:55 24-11-2017

Prej disa ditësh këngëtarja me origjinë shqiptare, ka njoftuar e entuziasmuar se po i afron ditëlindja.

Për pak ditë Rita Ora mbush plot 27 vjeç  dhe ka menduar që festimet e saj të kujtohen gjatë. Këngëtarja ka zgjedhur si destinacion Afrikën ku do të festojë ditëlindjen për një javë të plotë. Ajo ka udhëtuar bashkë me motrën e saj Elenën për në Nairobi të Kenias për disa ditë të paharrueshme. Ndaj ndërkohë që po ju sjellim disa nga momentet e para të festimeve, jemi në pritje të atyre në vazhdim. 

24019990_10212608884130358_310439126_n.jpg

 

23897751_10212608884090357_2076976681_n.jpg

23897875_10212608884050356_1363729273_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031929016113281
    array(1) { ["section"]=> string(80) "nuk-e-keni-idene-ku-ka-vendosur-ta-festoje-ditelindjen-rita-ora-foto-video-42945" }