INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk e durojnë njëra-tjetrën, por shikoni si Kim.K kopjon Beyoncen [FOTO]

Nuk e durojnë njëra-tjetrën, por shikoni si Kim.K kopjon Beyoncen [FOTO]

Publikuar më: 11:14 30-11-2017

Kim Kardashian tërhoqi goxha vëmëndje me reklamën e bërë së fundmi në shërbim të prodiktit të ri kozmetik që hodhi në treg.

Megjithatë, ajo  është kritikuar se ka kopjuar Beyoncen në një foto në kopertinën e revistës "Flaunt" në vitin 2013. Por kjo nuk e ka ndaluar yllin e KUWTK, të publikojë më shumë foto nga seti i saj i fundit, promovues i highlighter-it dhe shkëlqyesit të buzëve Ultralight beams. Tërësisht nudo, e mbuluar e gjitha me shkëlqyes ndërsa pozon mbi një sipërfaqe të shndritshme, duket se Kim është frymëzuar nga fotoja e Beyonces publikuar 4 vjet më parë. Interesante se si Kim ka "guxuar" të kopjojë divën e muzikës pasi ato të dyja nuk shkojnë edhe aq mirë pas zënkës mes Jay Z dhe Kanye West. Pritet ende të shihet nëse kopjimi do të ndikojë në shitjet e produktit kozmetik të linjës KKW të Kim./intv.al/ 

ghikolioli.png

dfhfgtujgyu.png

dztgfyuyu.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0010390281677246
  array(1) { ["section"]=> string(75) "nuk-e-durojne-njera-tjetren-por-shikoni-si-kim-k-kopjon-beyoncen-foto-43447" }