INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk e dinim që Aurela Hoxha dhe Kylie Jenner kishin këtë të përbashkët [FOTO]

Nuk e dinim që Aurela Hoxha dhe Kylie Jenner kishin këtë të përbashkët [FOTO]

Publikuar më: 09:07 10-08-2017

Këtë detaj Aurela na e kishte mbajtur të fshehtë deri tani.

Modelja shpesh servir për fansat foto mjaft seksi të cilat bëjnë që  emri i saj të lakohet shpesh në lajme showbizi. Por në foton e postuar së fundmi, Aurela zbuloi një detaj tepër të ngjashëm me Kylie Jenner. Ashtu si kjo e fundit, edhe brunja shqiptare ka quka në fytyrë. Me siguri deri tani nuk e kemi kutpuar për shkak të make up-it që përdor, por teksa ka lënë lëkurën e fytyrës të marrë pak ajër në këto ditë të nxehta, modelja bukuroshe nuk e  ka aspak problem të shkrepë një foto me qukat në fytyrë dhe ta ndajë atë me miqtë e saj në Instagram. 

372FDC5C00000578-0-image-m-4_1471111030592.jpg

 

aurela-1_1502318921-209192.PNG

MAIN-Kylie-Jenner.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013902902603149
    array(1) { ["section"]=> string(81) "nuk-e-dinim-qe-aurela-hoxha-dhe-kylie-jenner-kishin-kete-te-perbashket-foto-34284" }