INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk do ta njihni Rihanna-n me look-un e ri [FOTO/VIDEO]

Nuk do ta njihni Rihanna-n me look-un e ri [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 09:29 08-08-2017

Bukuroshja nga Barbadosi pëlqen që herë pas here të eksperimentojë me look-un e saj.

Dhe një ndryshim total nuk mund të mungonte në ditën e paradës së Kadooment-it në vendlindjen e saj. Riri është kthyer në një perëndeshë të vërtetë karaibesh.

Flokët e ktheyra në ngjyrë gurë kali dhe me bikini e të zbukuara me gurë, 29 vjeçarja “vodhi” vëmëndjen e të gjithëve.

Parada nisi sot, më 7 gusht, si traditë e përvitshme e Barbados që prej viteve ’70. Rihanna ka qenë edhe herë tjetër pjesë e paradës, para dy vitesh, por këtë herë u shfaq krejt ndryshe. Edhe me disa kilogramë më shumë.

47ef5a50462ff9a89a6ee2ebd4c983c4.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0010221004486084
  array(1) { ["section"]=> string(59) "nuk-do-ta-njihni-rihanna-n-me-look-un-e-ri-foto-video-34113" }