INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk do ta besoni se çfarë tha Selena për fjalimin emocional të Justin në One Love Manchester! [VIDEO]

Nuk do ta besoni se çfarë tha Selena për fjalimin emocional të Justin në One Love Manchester! [VIDEO]

Publikuar më: 09:19 06-06-2017

Përsëri ata të dy, gjithmonë ata të dy...

Ai i emocionoi të gjithë, përfshirë veten e tij, në një fjalim shumë të ndjerë në koncertin e bamirësisë të stërmbushur me yje, One Love Manchester. Dhe në radhën e komplimentuesve nuk mungoi as Selena Gomez, me të cilën është dashur dhe është grirë, dhe duket se rruga i përplas gjithmonë me njëri-tjetrin. Edhe pse kryesisht e kërkojnë vetë këtë të fundit. Ajo e lavdëroi shumë fjalimin emocional, nëpërmjet të cilit Bieber u bëri homazh viktimat dhe familjet e prekura nga shpërthimi terrorist në New York. Këngëtarja 24 vjeçare bëri me dije në një intervistë në radio se mendonte që performanca e ishit të saj “ishte shumë e bukur”. Në raste të tilla, duket se lihen mënjanë edhe inatet personale.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037851333618164
    array(1) { ["section"]=> string(104) "nuk-do-ta-besoni-se-cfare-tha-selena-per-fjalimin-emocional-te-justin-ne-one-love-manchester-video-29488" }