INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk do ta besoni! Era Istrefi bashkëpunim me një ndër reperat më të famshëm në botë [FOTO]

Nuk do ta besoni! Era Istrefi bashkëpunim me një ndër reperat më të famshëm në botë [FOTO]

Publikuar më: 11:11 16-07-2017

Era Istrefi ‘ia merr kalanë nga brenda’ Dafina Zeqirit?! E pabesueshme por e vërtetë, Era Istrefi bashkëpunim me një ndër reperat më të famshëm në botë

“Bon Bon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Dhe as më pak e as më shumë se vetë revista prestigjoze, Forbes.  Gjatë intervistës së dhënë, këngëtarja e njohur shqiptare u cilësua si ylli i ardhshëm i muzikës pop. Një vlerësim tepër i rëndësishëm për një vajzë të re që po ngjit pak e nga pak hapat e karrierës së saj ndërkombëtare.  Kënga e saj “Redrum” ka arritur 25 milion klikime në vetëm 4 muaj. Por ajo qe te gjithe kemi pritur ishte projetkti I saj I rradhes ku Forbes ka zbuluar se më 25 gusht që pritet të publikohet dhe projekti i saj më i fundit në bashkëpunim me French Montana “No I love Yous”, shkruan intv.al. Edhe pse u përfol që Dafina do bënte një bashkëpunim me reperin e famshëm, duket se Era Istrefi ‘ia mori kalanë nga brenda’ Dafina Zeqirit. “Forbes” tha se padyshim pritet të jetë një sukses i padiskutueshëm dhe këtë gjë e besojmë të gjithë./intv.al/

111.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030558109283447
    array(1) { ["section"]=> string(93) "nuk-do-ta-besoni-era-istrefi-bashkepunim-me-nje-nder-reperat-me-te-famshem-ne-bote-foto-32469" }