INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk do ta besoni çfarë thike i ka ngulur Kim pas shpine motrës së saj Kylie! [FOTO]

Nuk do ta besoni çfarë thike i ka ngulur Kim pas shpine motrës së saj Kylie! [FOTO]

Publikuar më: 10:27 15-06-2017

Ajo është femra që qëndron në krye të një perandorie multi-milionëshe me linjën e saj fashion, fragrancën e saj, madje edhe linjën e saj emoji.

Por kaq nuk mjaftonte për të! Ajo vendosi që t’i shtojë edhe një pjesë tjetër të vyer perandorisë së saj duke lajmëruar një koleksion të ri make-up. Ylli i spektakleve reality që u kthye në një grua biznesi i tërboi 101 milionë ndjekësit e saj mbrëmjen e së martës kur bëri një sërë postimesh kriptike në Instagram duke ngacmuar për produktin e saj të ri që del më 21 qershor. Dhe ndërkohë që të shumtë ishin ata që u mrekulluan nga ky fakt, të tjerë akuzuan Kim se po kopjonte motrën e saj 19 vjeçare Kylie, e cila e ka një kompani super të suksesshme make-up.

kimmk1.jpg

kimmk2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010471343994141
    array(1) { ["section"]=> string(86) "nuk-do-ta-besoni-cfare-thike-i-ka-ngulur-kim-pas-shpine-motres-se-saj-kylie-foto-30134" }