INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk dini ç'të bëni pas natës së ndërrimit të viteve? Kemi gati këtë listë me filma që do t'ju mbajnë ngjitur pas ekranit

Nuk dini ç'të bëni pas natës së ndërrimit të viteve? Kemi gati këtë listë me filma që do t'ju mbajnë ngjitur pas ekranit

Publikuar më: 17:49 01-01-2019

Ndërkohë që p lëmë një vit pas, ka ardhur momenti që të shtriheni në divan, të mbuloheni dhe të shijoni pushimet.

Ju mund të keni parë shumë nga këto filma, por me kalimin e viteve ato ju japin një tjetër kuptim.

Për t’ju ndihmuar që të kaloni një javë pushime me shumë filma festiv në ekran, ne ju sjellim listën e 25 filmave të festave të fundvitit, që janë perfekt për t’ju shpërqendruar nga ardhja e një viti të ri.

Metropolitan (1990)

The Thin Man (1934)

Joyeux Noël (2005)

Home Alone (1990)

The Shop Around the Corner (1940)

It’s a Wonderful Life (1946)

The Nightmare Before Christmas (1993)

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071048736572266
    array(1) { ["section"]=> string(125) "nuk-dini-c-te-beni-pas-nates-se-nderrimit-te-viteve-kemi-gati-kete-liste-me-filma-qe-do-t-ju-mbajne-ngjitur-pas-ekranit-83210" }