INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nora Istrefi bëhet me djalë?! Doktori i Vip-ave i çudit të gjithë me “gafën” e tij, do të shkriheni së qeshuri [FOTO]

Nora Istrefi bëhet me djalë?! Doktori i Vip-ave i çudit të gjithë me “gafën” e tij, do të shkriheni së qeshuri [FOTO]

Publikuar më: 21:16 13-04-2018

Kishim të drejtë kur ju thamë se “Papuqe Guçi” nuk e thotë askush më bukur se vajza e Nora Istrefit?

Para pak ditësh, Nora Istrefi publikoi një video të ëmbël të vajzës së saj Rene teksa ndodheshin në makinë dhe thoshte “Pakuqe Guçi”. Po aq se qeshën ata qeshëm edhe ne, mirëpo kjo video ka tërhequr edhe vëmendjen e doktorit të vipave, Skerdi Faria. “Doku” e ka publikuar këtë video në Instagramin e tij ku ka etiketuar Norën, por ka bërë një gabim shumë të madh në diçiturën që ka përdorur.

Mesa duket doktor Skerdi nuk e dinte që Rene është vajzë dhe i ka thënë Norës: “sa i mirëëë”. Fansave nuk mund t’u shpëtonte ky detaj, mirëpo Nora nuk ka reaguar fare. Doku, më i vëmendshëm herën tjetër, Rene është vajzë.

4dnor.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027790069580078
    array(1) { ["section"]=> string(116) "nora-istrefi-behet-me-djale-doktori-i-vip-ave-i-cudit-te-gjithe-me-gafen-e-tij-do-te-shkriheni-se-qeshuri-foto-55165" }