INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy ua bën DISS-in të gjithë reperëve shqiptarë: ‘E mbajmë sekret’ [FOTO]

Noizy ua bën DISS-in të gjithë reperëve shqiptarë: ‘E mbajmë sekret’ [FOTO]

Publikuar më: 22:24 17-04-2018

Noizy është ndër reperat më të njohur shqiptarë dhe është ndër yjet shqiptare që thyen rekorde me shikueshmërinë. Spesh herë e kanë cilësuar si “bad boy”, por tashme e shohim më shumë të angazhuar me muzikën, duke lënë mënjanë sherret dhe konfliktet.
Por DISS-et nuk i lë asnjëherë. Së fundmi Noizy ka postuar një video ku na tregon një çantë “Victoria’s Secret” dhe në fillim na bën habi, por kur e hap shihen tufa parash dhe si mbishkrim ka: "Këta hala m’folin për këngë… Ne e mbajmë sekret” Duket qartë se e ka për reperët shqiptarë, mbase për ata që këto para i kanë vetëm në tekste këngësh./intv.al/

498f3042-2697-4d96-87fd-38dfe19e420f.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002953052520752
    array(1) { ["section"]=> string(76) "noizy-ua-ben-diss-in-te-gjithe-repereve-shqiptare-e-mbajme-sekret-foto-55575" }