INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy tregon sa fitoi në koncertin e fundit, publikon videon me para [VIDEO]

Noizy tregon sa fitoi në koncertin e fundit, publikon videon me para [VIDEO]

Publikuar më: 10:46 09-12-2017

Ai ka treguar tashmë se është një ndër reperat më të suksesshëm shqiptar.

Noizy ka një axhendë tepër të ngjeshur me koncerte dhe si rezultat edhe një llogari me shumë zero në bankë. 31 vjeçari numëron disa biznese, makina apo ora të shtrenjta deri tani. Por si e arrin këtë? Jo më kot shpesh poston video nga momentet kur i duhet të shkojë nga koncerti në koncert brenda një nate,. Pa gjumë, por me një shpërblim të mirë parash.  Edhe pas koncertit të fundit, Noziy tregoi shumën e parave të fituara. ‘Të dhj**fsha ndjenjat’, shrkuan ai duke na treguar se paraja është më e rëndësishme për të. 

video-1512811836 from New News on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002485990524292
    array(1) { ["section"]=> string(79) "noizy-tregon-sa-fitoi-ne-koncertin-e-fundit-publikon-videon-me-para-video-44393" }